Zaloguj
9 grudzień 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Aktualności2017-04-28
Budżet obywatelski w Ząbkach?
UM Ząbki zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych.

Czy w Ząbkach powinien zostać uruchomiony budżet obywatelski? Urząd Miasta, we współpracy z zespołem projektu „W Dialogu”, organizuje konsultacje społeczne z mieszkańcami, aby dowiedzieć się, czy chcieliby współdecydować o wydatkowaniu części miejskiego budżetu. Konsultacje wspierane są przez platformę internetową „wDialogu”, poprzez którą mieszkańcy mogą zarejestrować konto, zapisać się na konsultacje, zapoznać się z materiałami informacyjnymi, a także wziąć udział w debacie tekstowej.

Projekt „W Dialogu”, wspierany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, to interdyscyplinarny zespół tworzony przez Uniwersytet Warszawski, Politechnikę Warszawską, Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”, Polski Związek Głuchych i Spółdzielnię Socjalną „Fado”, a także Studio Promocji MIT. Stworzona przez zespół projektowy platforma internetowa „wDialogu” wspiera organizację konsultacji społecznych w Urzędach Miast i umożliwia udział w konsultacjach mieszkańcom.

Do udziału w konsultacjach zapraszamy wszystkie osoby zamieszkałe na terenie Ząbek, które ukończyły 16 lat. Rejestracja trwa do końca 04.05.2017.

Mieszkańcy sami mogą wybrać formę udziału w debacie:

  • spotkanie bezpośrednie - 18 maja br. godz. 18:00 sala im. F.A. Haydera Urzędu Miasta Ząbki, ul. Wojska Polskiego 10. Mieszkańcy chętni do udziału w spotkaniu zobowiązani są zgłosić się mailowo lub telefonicznie do Biura Promocji, Kultury, Sportu i Zdrowia (e-mail: promocja@zabki.pl lub joanna.wysocka@zabki.pl, tel. 22 51 09 793),
  • dyskusję na forum tekstowym na platformie zabki.wdialogu.is.uw.edu.pl (w dniach 05.05-06.05) Należy wejść w panel mieszkańca, zarejestrować się i uzupełnić następujące dane:

- wpisać wiek,

- ustawić na mapie orientacyjny obszar zamieszkania (wystarczy ustawić miasto).

Następnie dane te należy zapisać. Brak uzupełnionych informacji uniemożliwi rejestrację na konsultacje. Po rozpoczęciu konsultacji, tj. od 05.05 zarejestrowani uczestnicy będą mogli wziąć udział w debacie tekstowej.

Pod adresem platformy w panelu mieszkańca (zabki.wdialogu.is.uw.edu.pl) znajduje się instrukcja rejestracji i logowania, a także zapisów na debaty. W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod adresem mailowym wdialogu@uw.edu.pl.

Wszystkie informacje o projekcie znajdą Państwo pod adresem www.wdialogu.uw.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach!

 
W razie pytań i uwag prosimy o kontakt pod adresem mailowym wdialogu@uw.edu.pl.
 

 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij