Zaloguj
18 lipiec 2018
Nocelgi pod Warszawą
Hotel FOTEX w Ząbkach

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

2018-07-08
W niedzielę spektakl "Złota Rybka" przy ul. Łodygowej.
WSTĘP WOLNY!


Zapraszamy na plenerowe "Podwieczorki z kulturą dla dzieci" realizowane w ramach Budżetu Partycypacyjnego m.st Warszawa.

Już dziś 8 lipca teatr Prima zaprezentuje dzieciom spektakl "Złota Rybka". Uwspółcześniana wersja bajki "O rybaku i złotej rybce" to skierowanie uwagi dzieci na konsekwencje, jakie przynieść może zatracenie się w zdobywaniu wciąż nowych dóbr materialnych. Dzięki poruszaniu takich tematów naturalna wrażliwość dzieci nie zostanie uśpiona.

2018-07-07
Podwieczorki z Kulturką dla dzieci w 4 miejscach na Targówku.
WSTĘP WOLNY!


Cykl plenerowych spektakli dla dzieci w każdą niedzielę wakacji.

8 lipca - "Złota Rybka" - teatr Prima

2018-07-05
Królestwo Króla Maciusia w Mareckim Parku Miejskim


8 lipca w godz. 14.00 – 18.00 w Parku Miejskim (Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 79,  Marki) odbędzie się adresowane nie tylko do dzieci wydarzenie pod nazwą "Królestwo Króla Maciusia I". Dominującym elementem programu będzie przygotowany przez Hannę Mrozowską  "Labirynt Maciusia" – prawdziwy tor przeszkód dla dzieci, pełen niespodzianek specjalnych zdań i strasznych przeszkód (łatwych do pokonania!).

2018-06-26
Gratulacje dla wyróżnionych mieszkańców Ząbek


Tuż przed sesją absolutoryjną, 21 czerwca br. , Burmistrz Miasta Ząbki wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Ząbki Wojciechem Gutem oraz Przewodniczącym Komisji Społecznej Rady Miasta Ząbki  Grzegorzem Siwkiem, wręczyli dyplomy i pogratulowali osobom którym burmistrz przyznał nagrody sportowe.

2018-06-03
Kolejne sukcesy zawodników UKS Szabla Ząbki.


W gorącą sobotę 18 maja przez cały dzień w Grodzisku Mazowieckim odbywał się międzynarodowy turniej szermierczy GRODZISKA SZABLA - MEMORIAŁ JERZEGO PAWŁOWSKIEGO. Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć szerokiej reprezentacji zawodników z UKS Szabla Ząbki. Pomimo bardzo wysokiego poziomu zawodów cała drużyna z Ząbek świetnie się zaprezentowała, a aż 4 naszych zawodników stanęło na podium, zdobywając jeden złoty i trzy brązowe medale!

KAT. DZIECI:

Aktualności - kraj

Gersdorf: jestem I prezesem SN do 2020 r. i nikt tego nie zmieni.
- Jestem I prezesem Sądu Najwyższego do 2020 r., nikt tego nie zmieni, bo normy konstytucyjne są najważniejsze i nie można ich zmieniać zwykłymi ustawami - powiedziała dziennikarzom Małgorzata Gersdorf, która w środę.przybyła do Sądu Najwyższego.
Nowy poseł złożył ślubowanie. Dołączył do klubu PiS.
Mariusz Trepka złożył w środę ślubowanie poselskie i dołączył do klubu parlamentarnego PiS. Trepka zastąpił Konrada Głębockiego, który został ambasadorem Polski we Włoszech.
Sejm ogrodzony barierkami. "Ma to związek z planowaną manifestacją".
Straż Marszałkowska w porozumieniu z policją zdecydowała o dodatkowych środkach ostrożności i bezpieczeństwa w czasie 67. posiedzenia Sejmu; ma to m.in. związek z planowaną manifestacją - poinformował w środę dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka.
"Rozwiązanie marszu Młodzieży Wszechpolskiej - bezzasadne". Sąd uchylił decyzję prezydenta Katowic.
Rozwiązanie majowego zgromadzenia Młodzieży Wszechpolskiej w Katowicach przez prezydenta tego miasta było bezzasadne - orzekł w środę Sąd Okręgowy w Katowicach, który uwzględnił odwołanie organizatora marszu i uchylił decyzję rozwiązującą zgromadzenie.
Niedźwiedź brunatny pod Augustowem. "Ostatnio na tych terenach był widziany prawie sto lat temu".
Kilka dni temu niedźwiedź brunatny był widziany koło miejscowości Rudawka w powiecie augustowskim (woj. podlaskie) - czytamy w środę w Super Expressie. Według informacji Podlaskiej Straży Granicznej, zwierzę przybyło z Litwy przez Białoruś.

Aktualności - świat

Sport - świat

Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Serwis Samochodów Ciężarowych
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek.

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij