Zaloguj
22 września 2020
2020-09-22
Nabór do kabaretu ZATARG.
23 i 30 września 2020, środa, godz. 13.30.


ZRÓBMY TEATR! 

Ogłaszamy nabór do zespołu teatralno-kabaretowego ZATARG w Domu Kultury Zacisze. Zapraszamy osoby ceniące teatr, otwarte i chętne do działania. Wspólne próby i przedstawienia rozwiną Państwa aktorskie umiejętności, stworzą możliwość zdobycia doświadczenia scenicznego, będą miejscem ciekawych spotkań miłośników teatru i kabaretu. Spektakle stworzone w ramach warsztatów będą prezentowane szerokiej publiczności.

2020-09-19
Zbiórka na aukcję WOŚP


Szanowny Mieszkańcu, Przyjacielu!

2020-09-13
II Festiwal Smaków Food Trucków w Ząbkach.


Po długiej przerwie Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Ząbek! 
Już niedługo widzimy się na Placu przy ul. 3 Maja!
Stworzymy dla Was bezpieczny i smaczny food court!
2020-07-18
Nabór do II ligi kobiet.
UKS ZĄBKOVIA ZĄBKI.


Zapraszamy do gry w piłkę nożną. 

2020-03-19
Klub SameJudo zaprasza do wspólnych ćwiczeń.


Codziennie wieczorem na naszych profilach social meda #klubsamejudo i naszym kanale na Youtube zostaną prezentowane ćwiczenia, treningi, zestawy treningowe dla dzieci i dorosłych!

Aktualności - kraj

Cezary Kucharski oskarża Roberta Lewandowskiego. "Dżentelmeni załatwiają to w inny sposób".
Cezary Kucharski, były menadżer Roberta Lewandowskiego, domaga się od niego wielomilionowego odszkodowania i oskarża piłkarza o nieprawidłowości przy podatkach. - Mamy tutaj dwa wątki. Jeden, to roszczenie Kucharskiego, a drugi niepłacenie podatków rzekome. Tylko co ma piernik, do wiatraka? - dziwił się w TOK FM prof. Tomasz Siemiątkowski.
Radni Kraśnika znów "za" uchwałą anty-LGBT. Miasto może stracić 3-10 mln euro.
Radni Kraśnika nie zgodzili się na wycofanie z przyjętej przed rokiem uchwały anty-LGBT. Opowiedziało się za nią jedenastu samorządowców.
Petycja ws. "homofobicznej" nagonki w Polsce u komisarz do spraw równości. "Wierzymy, że UE nas nie zostawi".
300 tysięcy osób podpisało się pod petycją ws. "rozlewającej się" homofobii w Polsce. Pismo adresowane jest do unijnej komisarz ds. równości Heleny Dalli.
Ministerstwo Spraw Zagranicznych: Zakaz połączeń lotniczych z Francją zniesiony.
Francja wprowadziła rozwiązania gwarantujące, że do samolotów będą wpuszczane wyłącznie osoby z ujemnym wynikiem testu na koronawirusa, w związku z tym zakaz połączeń lotniczych z tym krajem został zniesiony - wynika z informacji MSZ.
Górnicy rozpoczęli podziemny protest w kopalniach. "Jest najbardziej radykalny, niebezpieczny i ryzykowny".
Na powierzchnię - po porannej zmianie - nie wyjechali górnicy z kopalni Pokój, Halemba i Bielszowice w Rudzie Śląskiej oraz z kopalni Wujek w Katowicach - rozpoczynając tym samym podziemny protest.

Aktualności - świat

Donald Trump na forum ONZ apeluje: Trzeba pociągnąć Chiny do odpowiedzialności za Covid-19.
Musimy pociągnąć Chiny do odpowiedzialności za Covid-19 - stwierdził prezydent USA Donald Trump podczas debaty generalnej 75. sesji Zgromadzenie Ogólnego Narodów Zjednoczonych.
Wielka Brytania zaostrza restrykcje w związku z koronawirusem. Na weselach maksymalnie 15 osób.
Wszystkie puby, bary i restauracje w Anglii od czwartku będą mogły obsługiwać klientów tylko przy stolikach i tylko do 22 - ogłosił Boris Johnson. Premier Wielkiej Brytanii deklarował, że kraj nie wprowadza ponownie lockdownu, ale zaapelował, by wszyscy, którzy mogą, pracowali z domu.
0,13 proc. ludności kraju - tylu do tej pory było zatrzymanych w czasie protestów na Białorusi.
W czasie protestów przeciwko sfałszowaniu wyborów prezydenckich oraz w trakcie poprzedzającej je kampanii wyborczej zatrzymano w sumie ok. 12,3 tys. osób - to 0,13 proc. całej ludności tego kraju. Tymczasem próba sił między protestującymi i władzą trwa.
Przed TSUE rozpoczęły się rozprawy dotyczące powoływania sędziów SN. Chodzi m.in. o sędziów Izby Dyscyplinarnej.
Przed Trybunałem Sprawiedliwości UE w Luksemburgu rozpoczęły się we wtorek rano rozprawy dotyczące powoływania sędziów Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego oraz Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego.
Białoruś. Maryja Kalesnikawa zostaje w areszcie, sąd odrzucił wniosek o jego uchylenie.
Sąd w Mińsku odrzucił w poniedziałek wniosek o uchylenie aresztu białoruskiej opozycjonistki Maryi Kalesnikawej; członkini prezydium Rady Koordynacyjnej pozostanie za kratami - podało Radio Swaboda.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij