Zaloguj
31 marca 2020
2020-03-21
Zajęcia w szkołach wstrzymane przynajmniej do Świąt.
Premier ogłasza EPIDEMIĘ!


W związku z zagrożeniem Koronawirusem, decyzją Rządu RP, szkoły pozostają zamknięte przynajmniej do Świąt Wielkanocnych. W Polsce zostaje ogłoszony stan epidemii.

2020-03-14
Niedzielna Msza Święta we własnym domu.
Ząbkowskie Parafie zalecają rodzinne celebrowanie Nabożeństw.


Niestety, z powodu zagrożenie koronawirusem Wierni bardzo proszeni są o uczestnictwo we Mszach Świętych w wąskim rodzinnym gronie, we własnym domu. Pomóc w tym mają transmisje radiowe, telewizyjne oraz internetowe.

2020-03-11
Zamknięcie szkół i innych placówek oświatowych.
Koronawirus COVID-19.


W związku z zagrożeniem Koronawirusem, ogłoszoną dziś (środa 11 marca), decyzją Rządu RP, wszystkie placówki oświatowe, w tym: szkoły, uczelnie wyższe, muzea, teatry, kina, opery, przedszkola i żłobki zostają zamknięte do 25 marca. 

2020-03-19
Klub SameJudo zaprasza do wspólnych ćwiczeń.


Codziennie wieczorem na naszych profilach social meda #klubsamejudo i naszym kanale na Youtube zostaną prezentowane ćwiczenia, treningi, zestawy treningowe dla dzieci i dorosłych!

2020-03-01
ROZKODUJ ZĄBKI w Budżecie Mieszkańców.
Prośba o głosy.


Dzień dobry!
Czy chcielibyście bawić się razem z nami w 4 edycji Rozkoduj Ząbki?

Aktualności - kraj

Aktualności - świat

Tomasz Stawiszyński o magii w walce z koronawirusem. Czy jej zwolennikiem jest także Jarosław Kaczyński?.
- Czy zwolennikiem magicznych operacji jest także Jarosław Kaczyński, a może szerzej: ekipa rządząca, która z zapamiętaniem godnym naprawdę wytrawnych czarnoksiężników wypowiada wciąż na nowo życzenie - "niech się staną wybory 10 maja!" - z nadzieją, że się jednak ziści, na mocy tajemniczego prawa odpowiedniości między myślą a materią - zastanawia się Tomasz Stawiszyński.
Śmierć niemieckiego polityka wiązana z koronawirusem. Prokuratura skłania się do hipotezy o samobójstwie.
Minister finansów niemieckiego landu Hesja Thomas Schaefer popełnił samobójstwo - wynika ze wstępnych ustaleń śledczych. Szef regionalnego rządu Volker Bouffier wyraził przypuszczenie, że Schaefer odebrał sobie życie przez obawy o skutki obecnego kryzysu epidemicznego.
Eksperci: przez pandemię obciążone sieci internetowe i telefoniczne.
Przejście na pracę zdalną, zamknięcie szkół i uczelni oraz domowa kwarantanna powodują wzrost ruchu w internecie i wydłużenie nawet o kilkadziesiąt procent rozmów telefonicznych - to m.in. skutki pandemii, na które wskazuje Polski Instytut Ekonomiczny.
Liczba zgonów w stanie Nowy Jork przekroczyła 1000. Trump: Szczyt umieralności na Wielkanoc.
Liczba zgonów w stanie Nowy Jork przekroczyła w niedzielę 1000, w zaledwie miesiąc po tym, jak wykryto w tym stanie pierwszy przypadek koronawirusa - poinformowały władze stanowe. W mieście Nowy Jork liczba zgonów wzrosła do 776.
W Hiszpanii 838 zgonów z powodu koronawirusa w ciągu ostatniej doby.
O 838 wzrosła w ciągu ostatniej doby w Hiszpanii liczba osób zmarłych z powodu koronawirusa - poinformowało w niedzielę ministerstwo zdrowia tego kraju.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij