Zaloguj
1 grudnia 2020
2020-11-19
Konkurs dla dzieci z nagrodami.


Zapraszamy dzieci z Ząbek i okolicy do świętowania z nami radosnego wydarzenia, jakim jest Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Obchodzimy go 25 listopada - w English Way School Szkoła Języków ObcychTeddy Eddie Ząbki i Rembertów to już tradycja, albowiem postać misia i obchody tego dnia są dla nas szczególnie ważne - sympatyczny niedźwiadek Eddie jest bowiem głównym bohaterem zabawnych i ambitnych kursów angielskiego, jakie prowadzimy dla dzieci w wieku 2-7 lat w naszym licencjonowanym centum metody Teddy Eddie.
2020-11-18
John Porter SOLO - koncert live stream.


Zapraszamy na koncert John Porter SOLO na Zaciszu w formie live stream.

Artysta zaprezentuje utwory z ostatniego solowego krążka „Honey Trap”, piosenki z legendarnej już płyty „Helicopters”, z duetu z Anitą Lipnicką, a także projektów z Adamem Nergalem Darskim, Wojtkiem Mazolewskim, czy Alicją Domańską.

2020-11-13
Irek Głyk Vibes Expression - koncert live stream


Zapraszamy na koncert IREK GŁYK VIBES EXPRESSION feat: Piotr Matusik (piano). Artyści zagrają kompozycje autorskie z ostatniej płyty i kilka standardów. 

Realizacja w ramach projektu „Koncerty Gwiazd” Budżet Obywatelski 2020. 

2020-11-04
Następny trening Rugby już w sobotę w MOSiR Ząbki.
LegiaRugby zaprasza.


W sobotę na obiektach MOSiR Ząbki odbył się nasz otwarty trening. Dzieciaki dobrze się bawiły więc postanowiliśmy kontynuować trenigi.

Następny trening już w najbliższą sobotę 07.11.2020. o godzinie 15:00. Serdecznie wszystkich rodziców z pociechami zapraszamy.

Więcej informacji na facebook.com/LegiaRugby/

2020-10-28
Otwarty trening Legii Rugby dla dzieci w MOSiR Ząbki.


Już w sobotę przyjdź z dziećmi na otwarty trening Legii Rugby, który odbędzie się o godzinie 12:00 na obiektach MOSiR Ząbki przy ulicy Słowackiego 21.

Zapraszamy dzieci już od szóstego roku życia.

Więcej na facebook.com/LegiaRugby

Aktualności - kraj

Pogoda. IMGW ostrzega przed silnymi mrozami.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed mrozami w nocy z wtorku na środę. Ostrzeżenia pierwszego stopnia obejmą trzy powiaty w województwie małopolskim i dwa w podkarpackim.
Spór o 1 procent z podatku. Organizacje apelują do Ministerstwa Finansów o większą przejrzystość.
Organizacje pożytku publicznego apelują do Ministerstwa Finansów o większą jawność w przekazywaniu 1 procenta podatku. Skarżą się na brak ważnych informacji, przez co nie wiedzą, kim są ich darczyńcy.
Kompletnie pijani turyści w Bieszczadach. "Obaj mężczyźni byli już w stanie hipotermii".
W wielu częściach kraju pogoda wciąż przypomina bardziej jesień niż zimę, jednak w górach sytuacja jest jednoznaczna. Nie inaczej sytuacja wygląda w Bieszczadach, z czego jednak niektórzy turyści nie zdają sobie sprawy. Ostatnio ratownicy GOPR odnaleźli na szlaku dwójkę pijanych mężczyzn w stanie hipotermii, którym uratowali życie.
Światło zgaśnie w kilkudziesięciu miastach Polski. To protest przeciwko polityce rządu Mateusza Morawieckiego.
Światła zgasną dziś w ponad 50 miejscowościach w całym kraju. Ciemno będzie m.in. Trójmieście, Warszawie, Katowicach czy Piasecznie. Wyłączenie światła to symboliczny protest przeciwko polityce rządu, samorządowcom nie podoba się pomysł zawetowania unijnego budżetu. Ale to nie jedyny powód dzisiejszej akcji.
TSUE w sprawie Izby Dyscyplinarnej SN. Na rozprawie są sędziowie Paweł Juszczyszyn i Igor Tuleya.
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej rozpatruje skargą Komisji Europejskiej w sprawie polskich przepisów dotyczących sędziowskich dyscyplinarek. W Luksemburgu obecni są m.in. dwaj sędziowie ukarani przez Izbę Dyscyplinarną SN: Paweł Juszczyszyn i Igor Tuleya.

Aktualności - świat

Niemcy. Samochód wjechał w pieszych na deptaku w Trewirze. Są ofiary śmiertelne.
Niemcy. Co najmniej dwie osoby nie żyją, kilka jest rannych po tym, gdy samochód wjechał w pieszych na deptaku w Trewirze.
Belgia. Policja przerwała nielegalne seks party. Wśród uczestników miał być europoseł z partii Orbana.
Funkcjonariusze policji w Brukseli przerwali nielegalne spotkanie towarzyskie, połączone z uprawianiem seksu, które mimo obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa zostało zorganizowane w centrum miasta - podały belgijskie media. Wśród uczestników miał być europoseł z węgierskiej partii Fidesz.
Do Kambodży przybył "najbardziej samotny słoń świata". Rozpocznie tam nowe życie.
Kaavan, 36-letni słoń indyjski, który dużą część życia spędził samotnie w trudnych warunkach w ogrodzie zoologicznym w Islamabadzie w Pakistanie, został przetransportowany w poniedziałek do Kambodży. Zwierzę będzie tam żyło w rezerwacie wraz z innymi słoniami.
Prezydent-elekt Joe Biden skręcił kostkę podczas zabawy z psem.
Prezydent-elekt Joe Biden w sobotę skręcił kostkę podczas zabawy z jednym ze swoich psów i został profilaktycznie zbadany przez lekarza - poinformowało w niedzielę jego biuro.
Koronawirus. Czechy luzują obostrzenia. Wracają sklepy i restauracje, koniec godziny policyjnej.
Rząd Czech na nadzwyczajnym posiedzeniu w niedzielę zdecydował o rozluźnieniu od czwartku obecnych ograniczeń epidemicznych. Zniesiony będzie nocny zakaz wychodzenia, otwarte mają być restauracje, sklepy i zakłady usługowe. Sklepy znowu będą otwarte w niedzielę.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij