Zaloguj
2 lipca 2020
2020-04-06
Szyjemy maseczki. Ty też możesz przyłączyć się do akcji.


Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że Dom Kultury Zacisze włączył się do akcji Targówek Szyje Maseczki!

2020-03-21
Zajęcia w szkołach wstrzymane przynajmniej do Świąt.
Premier ogłasza EPIDEMIĘ!


W związku z zagrożeniem Koronawirusem, decyzją Rządu RP, szkoły pozostają zamknięte przynajmniej do Świąt Wielkanocnych. W Polsce zostaje ogłoszony stan epidemii.

2020-03-14
Niedzielna Msza Święta we własnym domu.
Ząbkowskie Parafie zalecają rodzinne celebrowanie Nabożeństw.


Niestety, z powodu zagrożenie koronawirusem Wierni bardzo proszeni są o uczestnictwo we Mszach Świętych w wąskim rodzinnym gronie, we własnym domu. Pomóc w tym mają transmisje radiowe, telewizyjne oraz internetowe.

2020-03-19
Klub SameJudo zaprasza do wspólnych ćwiczeń.


Codziennie wieczorem na naszych profilach social meda #klubsamejudo i naszym kanale na Youtube zostaną prezentowane ćwiczenia, treningi, zestawy treningowe dla dzieci i dorosłych!

2020-03-01
ROZKODUJ ZĄBKI w Budżecie Mieszkańców.
Prośba o głosy.


Dzień dobry!
Czy chcielibyście bawić się razem z nami w 4 edycji Rozkoduj Ząbki?

Aktualności - kraj

W kopalni Budryk doszło do zapalenia metanu.
Do zapalenia metanu w rejonie jednej ze ścian wydobywczych kopalni Budryk należącej do Jastrzębskiej Spółki Węglowej doszło po godz. 11. Według wstępnych doniesień trzej pracownicy zostali lekko ranni.
"Ulewny gamechanger?" Warszawski ratusz: Wiemy, co przyczyniło się do zalania Wisłostrady 29 czerwca.
Ulewa, jaka przeszła w poniedziałek nad stolicą zalała kilka kluczowych arterii miasta, w tym Wisłostradę. Intensywne opady stały się też pretekstem zarówno dla TVP, jak i członków sztabu Andrzeja Dudy do uderzenia w Rafała Trzaskowskiego. Dziś miasto podaje, że za zalanie ważnej trasy odpowiada prowadzona przez MON budowa.
Małżeństwo ze "Śledztwa Pisma" skazane na bezwzględne więzienie za znęcanie się nad dziećmi.
Na pięć lat bezwzględnego więzienia Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielokopolskim skazał małżonków G. za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad czworgiem dzieci, dla których byli rodziną zastępczą. Skazani to bohaterowie głośnego "Śledztwa Pisma" - reporterskiego serialu audio Mirosława Wlekłego i magazynu "Pismo", który prezentowaliśmy również na tokfm.pl.
Na Śląsku trwają testy specjalnego dronoida. Ma odkażać m.in. ławki.
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia testuje nowy sprzęt, który służy do odkażania obiektów zewnętrznych z powietrza. Chodzi o dronoida, który opryskiwał ławki na katowickim rynku.
Rzecznik praw dziecka chce, by picie alkoholu w ciąży było przestępstwem.
Rzecznik praw dziecka chce, aby w ramach ochrony dziecka poczętego odpowiedzialność karną ponosiła pijąca alkohol przyszła matka - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Aktualności - świat

Studenci z USA urządzali imprezy z konkursem na zarażenie koronawirusem.
Kilku studentów w Alabamie zorganizowało imprezy, na które zapraszano osoby chore na Covid-19. Zabawy były połączone z konkursem na to, który uczestnik jako pierwszy zarazi się koronawirusem - poinformowała w czwartek agencja AP, powołując się na lokalne władze.
Władimir Putin będzie mógł rządzić Rosją do 2036 roku. Policzono już prawie wszystkie głosy.
W środę wieczorem zakończyło się głosowanie, w którym obywatele mieli zdecydować o wprowadzanych do rosyjskiej konstytucji poprawkach. Policzono już prawie wszystkie oddane głosy i według oficjalnych wyników 78 proc. uczestników poparło proponowane przez władze zmiany.
Coca-cola, Adidas, Ford i inni giganci bojkotują Facebooka. Akcje lecą w dół.
Kolejne firmy dołączają do akcji bojkotowania Facebooka. Wycofują z serwisu swoje reklamy. W ten sposób chcą nakłonić serwis Marka Zuckerberga do bardziej zdecydowanej walki z mową nienawiści.
Wielka Brytania. Leicester objęto lokalną blokadą przez koronawirusa.
Liczące 350 tys. mieszkańców Leicester w środkowej Anglii, gdzie w ostatnich dniach szybko wzrasta liczba nowych zakażeń koronawirusem, zostaje objęte lokalną blokadą - poinformował w poniedziałek wieczorem brytyjski minister zdrowia Matt Hancock.
Niemcy. 30 tys. podejrzewanych w śledztwie ws. pedofilii w internecie.
Niemiecki wymiar sprawiedliwości prowadzi dochodzenie w sprawie aktywności pedofilskiej w internecie, o którą podejrzewa się ok. 30 tys. osób - ogłosiły w poniedziałek władze lokalne. To jedna z największych tego typu spraw w Niemczech - ocenia agencja AFP.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij