Zaloguj
21 wrzesień 2019
Rodowodowe kocięta brytyjskie. Wszystkie kocięta mają książeczki zdrowia i są przebadane przez weterynarza. Rodowody wystawione przez ICF.
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

2019-09-12
W niedzielę Lotto Poland Bike Marathon wystartuje w Ząbkach.


W niedzielę 15 września peleton na rowerach górskich, prowadzony przez Grzegorza Wajsa, wystartuje w Ząbkach. Nasze miastobędzie gospodarzem czternastego spośród 16 etapów tegorocznego cyklu. Kolarskie Miasteczko Poland Bike, Biuro Zawodów oraz start i meta wyścigów amatorów MTB znajdą się, podobnie jak w debiucie przed rokiem, w pobliżu skrzyżowania ulic Szpitalnej i Skargi w Ząbkach.

Wyścigi w Ząbkach będą przebiegać przez Lasy Drewnickie z wykorzystaniem m.in. trasy Memoriału Bercika.

2019-09-10
XXVIII Jesienne Biegi Przełajowe w Parku Miejskim w Ząbkach.


Szkoła Podstawowa nr 2 w Ząbkach zaprasza wszystkich chętnych - małych i dużych na aktywne spędzenie wolnego czasu.

21 września (sobota) o godz. 11.00 w Parku Miejskim odbędzie się już  XXVII edycja Jesiennych Biegów Przełajowych pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki.

Aktualności - kraj

Kolizje SOP z premierem i japońską parą książęcą były ukrywane? TVN24: Nie wzywano policji.
Według tvn24.pl, Służba Ochrony Państwa miała ukryć informacje na temat kolizji z udziałem premiera i japońskiej pary prezydenckiej, do których doszło w czerwcu i lipcu tego roku. Z informacji portalu wynika, że zdarzenia udaje się utrzymywać w tajemnicy, bo na miejsce nie jest wzywana policja.
Warszawa. Prokuratura wszczęła śledztwo ws. Czajki. "Niegospodarność w zarządzaniu".
Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie niegospodarności "przy zarządzaniu Stacją Termicznego Unieszkodliwiania Osadów Ściekowych w Oczyszczalni Ścieków Czajka". Miała ona polegać na niewłaściwym nadzorze podczas przeprowadzania inwestycji w zakresie modernizacji i rozbudowy oczyszczalni. Wcześniej zawiadomienie do CBA w tej sprawie złożył GIOŚ.
Pogoda na weekend 21-22 września. Czeka nas ciepły i słoneczny koniec tygodnia.
Prognoza pogody na weekend 21-22 września. Po chłodnych dniach w mijającym tygodniu wreszcie przyjdzie czas na większe ocieplenie. W weekend temperatura wzrośnie do 16-21 stopni.
Rabka-Zdrój. 82-latek potrącił na chodniku kobietę z dzieckiem. Zostali przygnieceni do ściany budynku.
Dramatyczny wypadek w Rabce-Zdrój (województwo małopolskie). 83-letni kierowca z impetem wjechał na chodnik i potrącił 23-letnią kobietę i jej 5-letnie dziecko, które zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Krakowie.
Kursant przyszedł na egzamin. Prawo jazdy stracił chwilę po tym, jak usiadł za kierownicą.
46-letni mężczyzna z gminy Poniatowa starał się o prawo jazdy kategorii C. Zamiast jednak zdobyć nowe uprawnienia, stracił stare. Wszystko dlatego, że na egzamin przyszedł pod wpływem alkoholu. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Aktualności - świat

Wielka Brytania. Polak chciał "pokryć ulice Londynu krwią". Został skazany na więzienie.
Osiemnastoletni Polak zamieszkały w High Wycombe w Wielkiej Brytanii został skazany na cztery lata więzienia za posiadanie materiałów terrorystycznych służących do produkcji bomb i broni palnej.
Tak wygląda saudyjska rafineria zaatakowana przez drony. Naprawia ją aż 6 tys. osób [ZDJĘCIA].
Arabia Saudyjska pozwoliła dziennikarzom wejść na teren zaatakowanej przez przez drony rafinerii ropy naftowej. Mogli oni sfotografować i nagrać spowodowane przez maszyny zniszczenia.
Samolot amerykańskich linii lotniczych nagle obniżył lot o 9 tys. metrów. Pasażerowie już żegnali się z życiem.
Samolot amerykańskich linii lotniczych Delta Air Lines doznał awarii podczas środowego lotu z Atlanty do Fort Lauderdale. Piloci podjęli natychmiastową decyzję o awaryjnym lądowaniu i obniżyli pułap lotu o prawie 9 km podczas jednego manewru. Z relacji wynika, że część pasażerów zaczęła się żegnać z życiem.
Hiszpania. Od 2003 roku z rąk partnerów zginęło ponad tysiąc kobiet. "Nie chcemy już minut ciszy".
20 września w całej Hiszpanii odbędzie się ok. 260 manifestacji zorganizowanych przeciwko przemocy domowej i seksualnej, której doświadczają kobiety w tym kraju.
Trwa Światowy Strajk Klimatyczny. Przed Bramą Brandenburską "powiesili się" aktywiści. "Największa mobilizacja w historii".
Jesteśmy dziś świadkami prawdopodobnie największego strajku klimatycznego w historii. Protesty przeciwko bierności polityków wobec kryzysu klimatycznego odbywają się w sumie w 139 krajach świata. W Polsce ludzie wyszli na ulice 68 miast.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Serwis Samochodów Ciężarowych
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek.

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij