Zaloguj
28 styczeń 2020
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

2019-12-29
Lodowisko w Ząbkach w Sylwestra i Nowy Rok.


Lodowisko zlokalizowane jest na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Batorego 11 w Ząbkach (wejście od ulicy Niepodległości).

31.12.2019 (wtorek) - czynne w godzinach: 10.00 - 14.00

1.01.2020 (środa) - czynne w godzinach: 15.00 - 20.00

2019-12-05
„Najlepszy zjazd" w Mikołajki w MCS Ząbki.


Serdecznie zapraszamy na Mikołajki do MCS Ząbki!

6 grudnia każde dziecko może liczyć na słodki upominek od Mikołaja, dodatkowo przewidziany jest mikołajkowy konkurs na „Najlepszy zjazd”!

Aktualności - kraj

Sędziowie z Poznania apelują do Dudy o "zaniechanie mowy nienawiści i oczerniania sędziów".
"Wzywamy przedstawicieli władzy wykonawczej i ustawodawczej, a zwłaszcza prezydenta RP, do zaniechania mowy nienawiści i oczerniania polskich sędziów" - piszą sędziowie Sądu Okręgowego w Poznaniu w przyjętej w poniedziałek uchwale. Napisali też o "bezprawnych działaniach zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych wobec sędziego Sądu Okręgowego w Poznaniu Jarosława Ochockiego".
Turski na obchodach wyzwolenia Auschwitz. "Nie bądźcie obojętni, kiedy władza narusza umowy społeczne".
Przejmujące przemówienie Mariana Turskiego na obchodach 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz. Zaapelował do młodszego pokolenia, by nie było obojętne na kłamstwa historyczne i dyskryminowanie mniejszości. - Jeżeli nie, to się nawet nie obejrzycie jak na was, jak na waszych potomków jakieś Auschwitz nagle spadnie z nieba - powiedział Turski.
Msza w intencji KRS. Przewodniczący: Nie ma przymusu, by w niej uczestniczyć.
We wtorek w kościele ps. św. Andrzeja Boboli w Warszawie odbędzie się msza w intencji Krajowej Rady Sądownictwa. Przewodniczący KRS podkreśla, że zorganizowanie mszy to inicjatywa jednej z sędzi KRS. Nabożeństwo zostało opłacone z prywatnych środków.
Koronawirus. MSZ nie wyklucza ewakuacji Polaków z Wuhan. "Pracujemy nad ewentualnym rozwiązaniem".
Ministerstwo Spraw Zagranicznych pracuje nad ewentualną, możliwą ewakuacją Polaków z chińskiej prowincji Hubei, gdzie leży Wuhan. Miasto jest epicentrum zarażeń nowym typem koronawirusa.
Pościg w Głogowie. Kierowca i pasażerowie pod wpływem narkotyków. Wieźli kilkumiesięczne dzieci.
Po szaleńczym pościgu ulicami Głogowa policjantom udało się zatrzymać kierowany przez 21-latka samochód. Okazało się, że zarówno kierowca i troje dorosłych pasażerów było pod wpływem narkotyków. Autem podróżowały też kilkumiesięczne dzieci.

Aktualności - świat

Katastrofa samolotu w Afganistanie. Wojsko USA potwierdza, że to amerykańska maszyna.
Amerykańskie wojsko potwierdziło katastrofę samolotu wojskowego Bombardier E-11A w prowincji Ghazni w Afganistanie. Wcześniej nie było wiadomo, czy jest to maszyna wojskowa czy cywilna.
Niemcy. Ciężarówka zmiażdżyła Polaka w sortowni paczek.
W sortowani paczek w Wustermark w Brandenburgii doszło do tragedii, w wyniku której zmarł 40-letni Polak. Został zmiażdżony przez ciężarówkę. Kierowca samochodu nie zauważył go, podjeżdżając tyłem pod ramę załadowczą. Do wydobycia ciała mężczyzny konieczna była interwencja straży pożarnej.
Włochy. Ciało Polaka znaleziono na placu budowy. Policja nie wyklucza morderstwa.
"Zwłoki mężczyzny w odzieży roboczej i rękawicach znaleziono w czwartek na placu budowy w Pagani" - donosi włoska gazeta "L'Occhio di Salerno". Choć mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, śledczy ustalili, że był Polakiem, a o jego zabicie podejrzewane są dwie osoby.
Katastrofa samolotu w Afganistanie. Nieoficjalnie: Należał do armii Stanów Zjednoczonych.
Samoloty, który rozbił się dziś w Afganistanie to mały wojskowy samolot, należący do USA - podaje Reuters, powołując się na amerykańskich urzędników. Wcześniej nie było wiadomo, czy jest to maszyna wojskowa czy cywilna. Pentagon nie komentuje sprawy.
Afganistan potwierdza katastrofę samolotu. Sprawę bada amerykańskie wojsko.
Amerykańskie wojsko potwierdziło, że bada doniesienia o katastrofie samolotu w kontrolowanej przez talibów prowincji Ghazni w Afganistanie. Nadal nie wiadomo, do kogo należała maszyna i ile osób było na pokładzie. Z wcześniejszych informacji wynikało, że maszyna należała do linii Ariana Afghan Airlines, jednak prezes firmy temu zaprzeczył.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Serwis Samochodów Ciężarowych
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek.

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij