Zaloguj
17 lipiec 2019
Rodowodowe kocięta brytyjskie. Wszystkie kocięta mają książeczki zdrowia i są przebadane przez weterynarza. Rodowody wystawione przez ICF.
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

2019-07-17
W piątek Kino Plenerowe w Parku Miejskim w Ząbkach.
Mieszkańcy wybrali filmy, które będą wyświetlone :)


19 lipca rusza kino letnie

2019-07-16
Spektakl plenerowy dla dzieci przy ul Łodygowej.
WSTĘP WOLNY!


Teatr Prima, Targówek w spódnicy oraz Urząd Dzielnicy Targówek zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu "Podwieczorki z Kulturą" realizowane z funduszu obywatelskiego. Tym razem przedstawienie pt. "Ola i Tolek w dalekiej podróży".

20 lipca o godzinie 14.00

2019-07-10
Wieczorki taneczne z nauką tańca i atrakcje dla dzieci
w Parku Miejskim w Ząbkach. WSTEP WOLNY!


19 lipca rusza kino letnie - od godz. 18.00 seans dla najmłodszej publiczności, a po krótkiej przerwie dla dorosłych.

Kolejne terminy seansów kina letniego to 2, 16 i 30 sierpnia.

2019-06-21
Podwórko Nivea jest NASZE!
Ząbki na 1 miejscu. Dziękujemy!


To że jedno z PODWÓREK TALENTÓW NIVEA będzie nasze mogliśmy się już spodziewać od kilku dni. Fakt, że jesteśmy na miejscu pierwszym pokazuje, że w podbramkowej sytuacji umiemy się zmobilizować. Przez ostatni tydzień byliśmy na miejscu drugim. Wygraliśmy o włos. Zadecydowało 5 głosów.

2019-06-16
Mistrzynie Polski z SP3 w Ząbkach :)


Z ogromną dumą przedstawiamy Państwu Mistrzynie Polski w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt:

Uczennice SP3 ZĄBKI

Aktualności - kraj

"Gazeta Polska" drukuje naklejki "Strefa wolna od LGBT". "Czy ktoś w redakcji słyszał o nazistach?".
Jak zapowiedziała "Gazeta Polska", wkrótce tygodnik wypuści na rynek naklejki z hasłem "Strefa wolna od LGBT". Homofobiczny pomysł zbiera coraz więcej krytycznych komentarzy. Przez wielu porównywany jest do antyżydowskiej polityki w Niemczech tuż przed II wojną światową.
Co mogło kierować ojcem 5-letniego Dawida? Psycholog śledczy: W SMS-ie do matki wybrzmiewa motyw odwetu.
Poszukiwania zaginionego 5-letniego Dawida Żukowskiego trwają już siódmy dzień. Jedną z metod, która ma pomóc śledczym odnaleźć chłopca, jest profilowanie kryminalistyczne. Pomoże to również zrozumieć motywy ojca dziecka. - Tam, gdzie zaczynają działać emocje, intelekt się wyłącza (...). W takim emocjonalnym zawężeniu często dochodzi do samobójstw rozszerzonych, bo zaczyna się toczyć swego rodzaju proces psychotyczny - mówi w rozmowie z Gazeta.pl dr Bogdan Lach, psycholog śledczy, biegły sądowy w zakresie psychologii, jeden z najlepszych profilerów w Polsce.
Bielsko-Biała. Mężczyzna jechał ekspresówką i spychał samochody. Poszukuje go policja.
Kierowca fiata bravo mknął drogą ekspresową S1 i spychał jadące prawym pasem samochody. W trakcie jazdy uderzył w trzy auta. Wszystko nagrała kamera, mężczyzna jest poszukiwany przez policję.
Pasłęk. 21-letni kierowca wjechał wprost pod rozpędzony pociąg. Przejazd był niestrzeżony.
Na przejeździe kolejowym w Pasłęku przy ul. Marii Konopnickiej doszło do zderzenia pociągu relacji Olsztyn - Szczecin Gł. z samochodem osobowym. Trzy osoby trafiły do szpitala.
W Gdańsku trwa polowanie na nurdle zorganizowane przez Greenpeace. Grupy sitami przeczesują plaże.
W Gdańsku trwa bezkrwawe polowanie na nurdle - drobne kuleczki z tworzyw sztucznych, które zanieczyszczają Bałtyk. Akcja jest organizowana przez Greenpeace i mogą się do niej włączyć wszyscy chętni. W najbliższych dniach odbędzie się też w innych nadmorskich miejscowościach.

Aktualności - świat

WHO ostrzega przed epidemią eboli w Demokratycznej Republice Konga. "Zasięg międzynarodowy".
Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed epidemią eboli w Demokratycznej Republice Konga. WHO ogłosiło, że epidemia ma zasięg międzynarodowy - co jest rzadkim oznaczeniem, używanym w przypadku największych epidemii. 
"El Chapo" spędzi resztę życia w więzieniu. Najpotężniejszy boss mafijny na świecie usłyszał wyrok.
Joaquin "El Chapo" Guzman, meksykański baron narkotykowy, został skazany na dożywocie i 30 lat więzienia za kierowanie organizacją przestępczą, która przemycała narkotyki do Stanów Zjednoczonych.
Po fali upałów na lodowcu we francuskich Alpach pojawiło się jezioro. "Czas ogłosić alarm".
- Byłem tam wiele razy, w czerwcu, lipcu, a nawet sierpniu i nigdy nie widziałem tam płynnej wody - mówi Bryan Mestre, alpinista, który zrobił zdjęcia jeziora uformowanego we francuskich alpach po czerwcowej fali upałów. Jak podkreślają naukowcy, powstanie jeziora jest związane z ociepleniem klimatu.
Kongres potępił rasistowski atak Trumpa na kongresmenki. Prezydent nie ustępuje i prowadzi deportacje.
"Zdecydowanie potępiamy rasistowskie komentarze prezydenta Trumpa, które legitymizują i pogłębiają lęk oraz nienawiść wobec Amerykanów z wyboru, oraz osób o innym kolorze skóry" - rezolucje o takiej treści uchwalili w środę amerykańscy kongresmeni. To reakcja na wpisy i wypowiedzi Donalda Trumpa, który zaatakował kongresmenki krytykujące jego politykę migracyjną.
Naukowcy przetłumaczyli najstarszy list pisany ręką chrześcijanina. "Bracie, wyślij mi olej rybny".
Naukowcy ze Szwajcarii uważają, że znaleźli najstarszy dokument o życiu chrześcijan. To list, w którym mężczyzna prosi brata, aby ten wysłał mu najlepszy olej rybny. Badacze zwracają uwagę, że z pozoru trywialny opis życia codziennego odsłania przed nami zupełnie inny obraz wczesnego chrześcijaństwa.
Pogotowie hydrauliczne 24H.
Usługi hydrauliczne. Hydraulik. Marki, Warszawa.
www.hydraulikmarki.pl

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY Krzysztofa JAREGO Jaryczewskiego to ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY w składzie z najlepszego okresu tej formacji.
www.oddzialzamkniety.pl

Serwis Samochodów Ciężarowych
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek.

Top Partner Nieruchomości
TOP PARTNER NERUCHOMOŚCI świadczy szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - www.tpn.waw.pl.

Projekt: Forum Ząbki © 2012
Wykonanie: Hollywood WWW Studio
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij