


W ramach kina plenerowego, w niedzielę 23 sierpnia o godz. 21.15, wyswietlona zostanie komedia romantyczna z udziałem Roberta De Niro i wielu innych gwiazd "Sylwester w Nowym Yorku". | ![]() |
Więcej na spolecznosc.targowek.waw.pl oraz filmweb.pl | |
Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.