Zaloguj
16 czerwiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Rozrywka i Kultura2018-09-05
Aktywne wakacje karateków z Ząbek.


Wakacje 2018 roku minęły karatekom z Ząbek szybko, ale bardzo aktywnie. Młodzi sportowcy, którzy na co dzień trenują w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Szkole Podstawowej nr 1, intensywnie ćwiczyli na czterech obozach sportowych. Wszystkie wyjazdy były połączone z mocnymi treningami przed trudnym sezonem startowym, gdzie najlepsi zawodnicy KSW KYOKUSHIN będą brali udział w Mistrzostwach Polski, Pucharze Europy oraz prestiżowej Gali KYOKUSHIN CUP 6 - 22 września w Ząbkach.

 

Na początku lata odbył się obóz rekreacyjny w Serwach, w którym uczestniczyli już 5-letni młodzi wojownicy. Doskonała baza sportowa w przyjaznym mazurskim klimacie dała wiele sposobności do aktywnego wypoczynku. Wyjazd podsumowały rozrywki Mini Mundialu połączone z kibicowaniem profesjonalnym piłkarzom podczas decydujących meczy Pucharu Świata oraz pamiątkowe koszulki reprezentacji Polski, które uczestnicy otrzymali ostatniego dnia. Dla starszych zawodników odbył się sierpniowy obóz w Karkonoszach, a rekompensatą i regeneracją po wytężonych wędrówkach były niesamowite widoki oraz niezapomniane rodzinne ogniska.

Pod koniec lata przyszli mistrzowie spędzili czas na Letniej Akademii Karate w Szkole Podstawowej nr 1 oraz nabieraniu sił podczas kąpieli na ząbkowskim basenie i rekreacji na kręgielni. Następnie odbyło się zgrupowanie kadry Mazowsza w Okunince, w którym wzięli udział nagrodzeni ząbkowscy młodzicy z najwyższymi sukcesami sportowymi w Okręgowym Związku Karate. Bardzo cieszy olbrzymia frekwencja podczas wakacyjnych aktywności Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, a początek treningów w Ząbkach już 10 września.

Więcej informacji i zdjęcia na www.kswkyokushin.pl

 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkach, ul. Słowackiego 21

 Poniedziałki, Środy - dzieci od 4 roku życia: 17.15 – 18.15

 Film z młodymi karatekami z Ząbek

 

 


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij