Zaloguj
16 czerwiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Rozrywka i Kultura

8
wrzesień


2018-09-04
Piknik rodzinny, warsztaty, pokazy - impreza plenerowa.
WSTĘP WOLNY!

Przez dwa dni, w europejskim miasteczku liczącym prawie 40 namiotów, będą czekać na Państwa liczne atrakcje: zabawy, konkursy, animacje, prezentacje i pokazy dla osób w każdym wieku. W tym roku różne formy rozrywki zostaną przygotowane przez kilkadziesiąt instytucji, w tym także przez kilkanaście gmin aglomeracji warszawskiej. Będą z nami m.in. Muzeum Warszawy, Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Teatr Dramatyczny, Teatr Powszechny, Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, Mazowiecki Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża, Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu, Lasy Miejskie – Warszawa a także Centrum Nauki Kopernik.

Zapraszamy też do znajdującego się na terenie Parku Fontann EKO-PIKNIKU, gdzie będzie można wziąć udział w warsztatach recyklingowych i żywieniowych, pokazach renowacji mebli czy też spotkaniach z blogerami zajmującymi się upcyklingiem.

Impreza odbędzie się w dniach 08 - 09 września 2018 roku w godzinach 10:00 – 18:00 na terenie Skweru 1 Dywizji Pancernej WP w sąsiedztwie Multimedialnego Parku Fontann!

Teren na Podzamczu to miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez mieszkańców Warszawy i okolicznych gmin, a także turystów, oferujące dużą powierzchnię wystawową oraz sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych.

 

Szczegółowy program imprezy oraz plan miasteczka:
http://www.europedirect.um.warszawa.pl/


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij