Zaloguj
16 czerwiec 2019
Nocelgi - Warszawa, Ząbki
Noclegi pod Warszawą

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Rozrywka i Kultura

26
sierpień


2018-08-26
Dziś w Markach zagra zespół Myslovitz.
WSTĘP WOLNY!

Kultowy zespół zagra na zakończenie wakacyjnego cyklu spotkań w Parku Briggsów w Markach. Mysłowice jest miastem o zaludnieniu ok. 100 tys. mieszkańców. Do wczesnych lat 90. było znane co najwyżej ze swoich kopalń - dopóki tych pięciu gości z gitarami zamieniło miasto górnicze w miejsce, które każdy potrafi znaleźć na mapie Polski” - to chyba najkrótsza i najcelniejsza recenzja zespołu, który w najbliższą niedzielę zagra w Markach.

26 sierpnia (niedziela) o godz. 17.00 na scenie w Parku Briggsów pojawi się Myslovitz - zespół, który gra już ponad ćwierć wieku. Pokolenie dzisiejszych czterdziesto i pięćdziesięciolatków zna ich utwory na pamięć, dla dużo młodszych - będzie to okazja do posłuchania porządnej muzyki i tekstów, które weszły do kanonu polskiego rocka.

I nawet kiedy będę sam
Nie zmienię się, to nie mój świat
Przede mną droga którą znam,
Którą ja wybrałem sam

piosenka "Długość dźwięku samotności"

Do 2012 r. jednym z liderów zespołu i wokalistą był Artur Rojek. Na mareckiej scenie usłyszymy natomiast głos Łukasza Lańczyka. Trzon zespołu stanowią: Wojtek Powaga (gitara), Przemysław Myszor (gitara, instrumenty klawiszowe), Jacek Kuderski (gitara basowa) i Wojciech Kuderski (perkusja).

Wieczorem przed mym domem
Wystawię ekran
I wyświetlę film
Coś o mnie i o tobie
Będę leczył chore sąsiadów sny

piosenka "Scenariusz dla moich sąsiadów"

Występ Myslovitz będzie zwieńczeniem cyklu „Na weekend zostaję z rodziną w Markach”, odbywającej się w wakacyjne soboty i niedzielę. Muzycy wejdą na scenę o godz. 17.00 26 sierpnia. Wstęp rzecz jasna wolny. Zapraszamy!

Ty widzisz we mnie coś,
Nie ma ideału
A miłość ślepa jest
I chyba nie wiesz, że
Telewizja kłamie
Nie wszystko możesz mieć

Nie mogę zrobić nic,
Sterowany jestem wciąż
Nie musisz starać się,
Przecież jesteś też jak ja

Źródło: Marki.pl


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij