Zaloguj

Rozrywka i Kultura

2014-09-15
Sobotnie mecze ligowe UKS Ząbkovia Ząbki

W sobotę 13 września 2014 roku na bocznym boisku DOLCAN ARENA przy ul. Słowackiego 21 w Ząbkach odbył się mecz 4-tej kolejki Ekstraligi Młodziczek pomiędzy UKS Ząbkovia Ząbki i LUKS Sportowa Czwórka Radom. Pierwszą bramkę dla Ząbkovii strzeliła w 15-tej minucie Sandra Rońda (po podaniu Marysi Wrzesińskiej). Potem Patrycja została trzykrotnie pokonana przez dziewczynki z Radomia. W końcówce pierwszej połowy spotkania golkiperkę Czwórki dwukrotnie pokonała Marysia Wrzesińska. W drugiej połowie meczu "luksiary" strzeliły cztery bramki, a Ząbkovia (Marysia Wrzesińska) tylko jedną.
Skład UKS Ząbkovia Ząbki: Patrycja Bartosiewicz (bramkarka), Julia Drężek, Zuzia Jankowska, Ada Krawczyk (kapitan), Dominika Kulesza, Ada Markiewicz, Julia Rachoń,  Sandra Rońda, Agnieszka Stepuch,  Marysia Wrzesińska i Klaudia Zielińska.

Trener: Marcin Wojda
UKS Ząbkovia Ząbki - LUKS Sportowa Czwórka Radom 4:7
O godz.13.30 na boczne boisko DOLCAN ARENA wybiegły drużyny UKS Ząbkovia Ząbki i UKS Loczki Wyszków, aby rozegrać mecz 4-tej kolejki III Ligi Kobiet. Po pierwszych pięciu minutach nasze dziewczęta przegrywały 0:2. Do końca pierwszej połowy strzeliły cztery bramki. Kolejno trafiały: Klaudia Krawczyk (12, asysta: Diana Kopiec), Nikola Karczewska (18, asysta: Iga Kowalczyk), Iga Kowalczyk (25, asysta: Nikola Karczewska)  i Kasia Sochocka (bezpośrednio z rzutu wolnego). Po zmianie stron zawodniczki Ząbkovii strzeliły kolejne cztery bramki. Najpierw Klaudia Krawczyk (42, asysta: Justyna Borawska), a potem: Dominika Stasnkowska (46), Magda Górecka (49) i Nikola Karczewska (53 po dośrodkowaniu Magdy Góreckiej z rzutu rożnego). W chwilę później dziewczęta z Wyszkowa strzeliły trzecią bramkę. Dziewątego gola dla Ząbkovii w 59-tej minucie strzeliła Iga Kowalczyk. W końcówce spotkania przyjezdnym udało się jeszcze dwukrotnie pokonać Anię.
Skład UKS Ząbkovia Ząbki: Justyna Borawska, Ania Dobosz (bramkarka), Ola Ferens, Magda Górecka,  Nikola Karczewska, Diana Kopiec, Iwona Koszper (55 - Ania Przasnyska), Iga Kowalczyk (kapitan), Klaudia Krawczyk, Kasia Sochocka i Dominika Stankowska.
Trenerzy: Jarosław Dobrowolski i Krzysztof Goławski.

UKS Ząbkovia Zabki - UKS Loczki Wyszków 9:5