Zaloguj
13 sierpnia 2020

Felietony2020-03-12
Społeczna inicjatywa WOLNE KONOPIE.


W maju rusza zbiórka podpisów, pod obywatelskim projektem Wolnych Konopi, dotyczącym, dekryminalizacji posiadania konopi indyjskich, na własny użytek. Obecna, "twarda polityka narkotykowa" doprowadziła do tego, że wiele osób ma wyroki za przestępstwa, o zerowej szkodliwości społecznej. 

Należy wspomnieć, że jesteśmy praktycznie jedynym państwem w Europie, które boryka się z olbrzymim problemem, jakim są dopalacze.

Główne punkty to 30 gram marihuany i 4 rośliny, za posiadanie, których pełnoletni obywatele nie będą karani. W tej chwili, mamy jeden punkt stacjonarny w Ząbkach, gdzie pełnoletni obywatele Polski, będą mogli podpisać się pod projektem. Królestwo Konopi Ząbki ul. Piłsudskiego 25. 

W związku z tym, szukamy właścicieli sklepów, lokali usługowych itp., którzy chcieliby wspomóc nas w zbiórce. Ja zajmuję się dostarczeniem wszystkich niezbędnych dokumentów oraz odebraniem podpisanych list. Lokale zostaną dodane do ogólnodostępnej mapy. Kolejne punkty pomogą w zwiększeniu zasięgu.

https://wolnekonopie.org/spoleczna-inicjatywa/?fbclid=IwAR1uz302kq6Pxw70p13DDOVujgAeFYKUDlCuFcGfbuv4F5oK4jwpeUAPkjs

 

 

Michał Kotarski

https://www.facebook.com/czichal

 

 

 


 


Pozostałe wpisy

ilość wszystkich aktualności: 118

4321

Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij