• Niedziela
  23°C
  /
  16°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Burza
 • Poniedziałek
  26°C
  /
  16°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 18 km/h
  Burza
 • Wtorek
  25°C
  /
  15°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 22 km/h
  Burza
 • Zaloguj
  19 maj 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  3
  grudzień


  2018-11-30
  Od poniedziałku korekta trasy linii Ząbki-2.


  Informujemy, że od dnia 3 grudnia (poniedziałek) zostaje skorygowana trasa linii Ząbki-2 w kierunku Rembertów Ratusz. Za przystankiem Zieleniecka 02 na ul.Szwoleżerów autobus skręci w ul. Maczka i zatrzyma się na przystanku Maczka 03 (przystanek stały), następnie autobus skręci w lewo w ul. Powstańców, zatrzyma się na przystanku Maczka 02 przystanek (na żądanie) przy rondzie oraz na kolejnym przystanku Powstańców Las 02 (przystanek stały) i następnie wyjedzie na ul.Piłsudskiego (DW631/Żołnierską) w kierunku Rembertowa. Na trasie będzie obowiązywał również przystanek tymczasowy Powstańców Las 51 (na żądanie) wspólny z linią 199– do czasu jego likwidacji.

  Linia Ząbki-2 od poniedziałku nie będzie zatrzymywać się na przystanku Pułaskiego 02 na ul. Szwoleżerów.

  Trasa i rozkładowe czasy dojazdów linii Ząbki-2 na odcinkach trasy CH Marki – przystanek „Zieleniecka 02 oraz Czwartaków 02- CH Marki nie ulegają zmianie tj. nadal obowiązują tabliczki przystankowe z rozkładem obowiązującym od 3 września 2018 r.

  Prosimy o usunięcie samochodów parkujących w zatokach przystankowych uruchamianych przystanków! Przypominamy, że zatrzymywanie się i postój samochodu w zatoce przystankowej lub w odległości 15 m od znaku D-15 (przystanek autobusowy) jest naruszeniem przepisów ruchu drogowego (art. 49 ust. 1 pkt 9 ustawy PORD) zagrożone mandatem 100 zł i 1 pkt. karnym.

  Dzięki wprowadzanej zmianie trasy autobus Z2 ominie najbardziej zakorkowaną w porannych godzinach część trasy –odcinek drogi wojewódzkiej 631 pomiędzy ul. Szwoleżerów i Powstańców. Tworzące się tu korki uliczne były powodem dużych problemów z punktualnością kursowania linii Ząbki-2.

  Kolejna duża zmiana tras i rozkładów linii ząbkowskich planowana jest po zakończeniu prac na ul. Powstańców (połowa grudnia br.) 

  Rozkład jazdy linii Ząbki-2 - korekta trasy od 3.XII.2018 r. (tabela)

  Tabliczki przystankowe na zmienionym przebiegu trasy linii Ząbki-2

  Tabliczki przystankowe linii Ząbki-2 komplet akt. 3.XII

  mapka zmian trasy i przystanków

   

  Źródło:ZABKI.PL

   


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij