• Sobota
  1°C
  /
  -2°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Pochmurno
 • Niedziela
  0°C
  /
  -3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 7 km/h
  Pogodnie
 • Poniedziałek
  0°C
  /
  -3°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Zaloguj
  19 styczeń 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  8
  listopad


  2018-11-07
  Od czwartku kolejne duże utrudnienia na ul. Powstańców.


  Firma WOD-KAN-BRUK SP. z o.o.  - Generalny Wykonawca  „Przebudowy ul. Powstańców w Ząbkach”  informuje o  zamiarze rozkładania ostatniej warstwy nawierzchni asfaltowej (warstwy ścieralnej) na odcinku od ul. Kopernika do DW631 (ul. Żołnierska). 

  Prace będą wiązały się z restrykcyjnymi odcinkowymi wyłączeniami z ruchu poszczególnych fragmentów ul. Powstańców!

  Harmonogram na poszczególne dni zamknięcia:

  • 08.11.2018 – warstwa ścieralna na ścieżkach rowerowych; utrudnienia w ruchu 

  • 09.11.2018 – warstwa ścieralna na ścieżkach rowerowych + warstwa ścieralna na drodze wewnętrznej między blokiem nr 33, a blokiem nr 47 – całkowicie zamknięta droga wewnętrzna bez możliwości wyjazdu oraz wjazdu z osiedli oraz posesji w godzinach 8.00 – 18.00 
  • 10.11.2018 – warstwa ścieralna na jezdni na odcinku od ronda przy DW631 do ronda 
  Maczka – Złota ( bez zamknięcia rond ) – całkowicie zamknięta droga na ww. odcinku bez możliwości wjazdu i wyjazdu z osiedli oraz posesji w godzinach od 8.00 – 18.00 
  • 12.11.2018 – warstwa ścieralna na rondzie przy DW631 oraz rondzie Maczka – Złota – 
  całkowicie zamknięte ronda bez możliwości poruszania się po nich w godzinach od 8.00 –  18.00 
  • 13.11.2018 – warstwa ścieralna na odcinku od ronda Maczka – Złota ( bez zamknięcia 
  ronda ) do ul. Kopernika wraz z skrzyżowaniami ul. Podleśnej i ul. Malczewskiego – brak  możliwości wjazdu i wyjazdu z osiedli oraz posesji na ww. odcinku w godzinach od 8.00 – 18.00 

  Wyżej przedstawiony harmonogram może się całościowo przesunąć o 1 dzień do przodu. W przypadku kiedy wystąpi taka sytuacja, będziemy Państwa informować najpóźniej dnia 07.11.2018. 

  Prosimy pod żadnym pozorem nie zostawiać samochodów na parkingach przy ul. Powstańców oraz na pasie dzielącym jezdnie, który wbrew pozorom nie jest pasem postojowym, ponieważ z miejsc tych też nie będzie możliwości wyjazdu. Samochody prosimy zostawiać na oddalonych miejscach postojowych czy innych ulicach. 

  Ostatnia warstwa asfaltowa będzie miała grubość 4cm i jest to wrażliwa nawierzchnia do momentu ostygnięcia tj. kilka godzin. Nie ma możliwości poruszania się po niej przed ostygnięciem bez wywołania szkód nieodwracalnych. 

  Za utrudnienia przepraszamy i oczekujemy od Państwa współpracy w celu sprawnego 

  wykonania zadania. 

   Z poważaniem                               

  Nadzór WOD-KAN-BRUK SP. Z O.O.    

    Krzysztof Nowiński Tel. 881-964-897 

  Łukasz Grudziński Tel. 603-802-144   


   


  Pozostałe wpisy

  2019-01-12
  Kilka informacji od Sztabu WOŚP Ząbki.
  Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ząbek, WOŚP gra już ponad ćwierć wieku i aż przyjemnie jest popatrzeć ile przez ten czas zrobiliśmy. To niesamowite jak wielke są serca wszystkich Darczyńców, którzy dzielili się nimi aby wspomóc nasz szczytny cel. Przez te wszystkie lata, tak jak nasze otoczenie, WOŚP również przeszedł wiele zmian i idzie nadal z duchem czasu i postępem. Ofiarność nas wszystkich to podstawa naszej działalności, która z roku na rok daje nam coraz to większe możliwości na zakup sprzętów służących ochronie zdrowia i życia. Idąc z duchem czasu WOŚP wychodzi na przeciw oczekiwaniom i potrzebom i żeby wesprzeć akcję nie trzeba wcale nosić gotówki. Dla zwiększenia bezpieczeńctwa i komfortu Darczyńców, każdy może wesprzeć WOŚP podczas jednej z licznych aukcji prowadzonej wspólnie z portalem Allegro czy dokonać wpłaty w mBank Polska. Ale to nie wszystko - podczas Finałów można również dokonać bezpośredniej wpłaty darowizny za pomocą karty płatniczej. WOŚP, w tym również Sztab WOŚP Ząbki posiada #terminal_płatniczy, dzięki któremu nie trzeba martwić się o gotówkę - poprzez terminal można wesprzeć WOŚP, przekazać datek za przedmiot wylicytowany podczas jednej z licznych licytacji charytatynych organizowanych w dniu Finału. Sztab WOŚP Ząbki, wspólnie z licznymi sponosrami i partnerami przygotował szerg takich licytacji i mamy na prawdę wspaniałe przedmioty, które ucieszą każdego.

  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij