Zaloguj
18 lipiec 2018
Nocelgi pod Warszawą
Hotel FOTEX w Ząbkach

Andrzej Potęga "Pierwiastek"
polski gitarzysta basowy

HYDRAULIK
Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
www.hydraulikzabki.pl

Aktualności

6
lipiec


2018-07-05
Zmiana organizacji ruchu na ulicy Łodygowej.


Od piątku, 6 lipca ok. godz. 21.00 zmieni się organizacja ruchu na ul. Łodygowej. Istniejąca jezdnia zostanie wyłączona z ruchu, a samochody pojadą nowo wybudowaną jezdnią.

W piątkowy wieczór ruch w obydwu kierunkach na ul. Łodygowej na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. Wolińskiej zostanie przełożony na nowo wybudowaną jezdnię północną. W kierunku Ząbek będzie jeden pas – do jazdy na wprost z ul. Młodzieńczej również będzie przeznaczony jeden pas. Jeden pas będą mieli również dojeżdżający ul. Łodygową do skrzyżowania z ul. Radzymińską. Będzie z niego można skręcić w lewo w kierunku Pragi, pojechać prosto w ul. Młodzieńczą lub skręcić w prawo w kierunku Marek.
Połączenie z ul. Łodygową odzyska ul. Pszczyńska po północnej stronie. Nie będzie można natomiast wyjechać na ul. Łodygową z ul. Pszczyńskiej po południowej stronie oraz z ulic: Przewoźników i Wschodniej. Przejezdne będzie skrzyżowanie z ulicami Wyspową i Potulicką.

Prace realizowane na ul. Łodygowej to nie tylko przebudowa ulicy, ale także budowa kanalizacji. Inwestycje Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych oraz MPWiK zostały skoordynowane i będą wykonywane przez jednego wykonawcę. Po przebudowie ulica na odcinku od skrzyżowania z ul. Radzymińską do granicy z Ząbkami będzie miała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu. Powstaną także nowe chodniki, drogi dla rowerów, wybudowane zostanie odwodnienie i przebudowana sieć energetyczna, pojawi się nowa zieleń.

Inwestycje mają być gotowe wraz z końcem 2018 r.

 

AKTUALIZACJA 2018-07-07
Zaplanowane na wczoraj zmiany w organizacji ruchu na ul. Łodygowej nie nastąpiły. O nowym terminie poinformujemy, gdy zostanie ustalony.
Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych


 


Pozostałe wpisy


Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij