• Wtorek
  8°C
  /
  0°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 32 km/h
  Przelotny deszcz
 • Środa
  9°C
  /
  0°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 14 km/h
  Pochmurno
 • Czwartek
  12°C
  /
  5°C
  Wilgotność: 0%
  Wiatr: 11 km/h
  Przelotny deszcz
 • Zaloguj
  26 marzec 2019
  Nocelgi pod Warszawą
  Hotel FOTEX w Ząbkach

  Andrzej Potęga "Pierwiastek"
  polski gitarzysta basowy

  HYDRAULIK
  Usługi hydrauliczne. Pogotowie hydrauliczne 24H. Hydraulik. Ząbki, Warszawa.
  www.hydraulikzabki.pl

  Aktualności

  25
  czerwiec


  2018-06-19
  W poniedziałek "Debata o Bezpieczeństwie" w Ząbkach.
  Zaproszenie dla mieszkańców.

  "POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW."
  25 czerwca 2018r o godz. 18.00 w Urzędzie Miasta Ząbki odbędzie się kolejna już w tym roku debata społeczna z mieszkańcami pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.
  Komendant Komisariatu Policji w Ząbkach  podinsp. Dariusz Korzeń, Burmistrz Ząbek Robert Perkowski, serdecznie zapraszają mieszkańców Ząbek do czynnego udziału w spotkaniu w nowej formule, dotyczącym bezpieczeństwa publicznego - w debacie społecznej.

  Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

  W trakcie trwania debaty, oraz po jej zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Ząbek  oraz powiatu wołomińskiego do udziału w debacie.


   


  Pozostałe wpisy


  Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
  Dowiedz się więcej wiem, zamknij