Zaloguj
28 maja 2020

Sport

28
luty


2020-03-01
ROZKODUJ ZĄBKI w Budżecie Mieszkańców.
Prośba o głosy.

Dzień dobry!
Czy chcielibyście bawić się razem z nami w 4 edycji Rozkoduj Ząbki?
Zagłosujcie na nasz projekt w Budżecie Obywatelskim i namawiajcie znajomych, aby zagłosowali.
Ankieta.zabki.pl projekt nr 3 Rozkoduj Ząbki.

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj:
https://www.zabki.pl/aktualnosci/aktualnosci/2020-02/glosowanie-na-propozycje-mieszkancow-glosowanie-trwa-od-28-lutego-do-15-marca#cnt

 

O co chodzi w grze "Rozkoduj Ząbki" ?

Rozkoduj Ząbki, to rodzinna gra miejska, której celem jest zachęcenie mieszkańców miasta do aktywnego, wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, poznawanie historii miasta, budowanie lokalnego patriotyzmu oraz wspieranie postaw obywatelskich. Dzięki grze RozkodujZąbki uczestnicy przeżyją czterotygodniową, rodzinną przygodę, zgłębią wiedzę o mieście oraz odkryją jego ciekawe zakątki.

Gra składa się z czterech siedmiodniowych etapów. W każdym etapie uczestnicy odnaleźć muszą 5 miejsc na terenie miasta (zaznaczonych na mapie dostępnej online), w których ukryte są QR kody. Następnie należy wykonać zadanie lub odpowiedź na pytanie, które pojawia się po odczytaniu QR kodu. Zadania i pytania związane są bezpośrednio z miastem Ząbki. Za odczytane QR kody i wykonane zadania uczestnicy otrzymują punkty, widoczne w rankingu na stronie www. Uczestnicy mogą brać udział w grze pieszo lub rowerowo.

Po zakończeniu gry, najlepsi uczestnicy dostają nagrody. Innowacyjność gry polega na tym, że grać można w dowolnym momencie w ciągu tygodnia – każdy z QR kodów aktywny jest przez 7 dni. Dzięki temu więcej osób może w niej wziąć udział.

 

Więcej: http://rozkoduj.zabki.netZapraszamy do głosowania.

http://rozkoduj.zabki.net
https://www.facebook.com/rozkodujzabki/

 


 


Pozostałe wpisy

ilość wszystkich aktualności: 637

22212019181716151413121110987654321

Korzystamy z plików cookie tylko w stopniu niezbędnym do działania strony. Możesz je zablokować poprzez zmienę ustawień przeglądarki.
Dowiedz się więcej wiem, zamknij